otopark bariyeri

Zincir Bariyer

Zincir bariyer, otomatik zincir bariyer fiyatları veya zincirli otopark bariyeri kullanıcıların en çok aradığı geçiş kontrol sistemlerinin başında gelmektedir.

Uzun mesafeli otopark alanlarının yabancı araçların park etmemesi için kullanılan bariyer çeşitlerindendir. Otomarik bariyerler, zincir gerilmesi ve yere serilmesi mantığı ile çalışır. Diğer geçiş sistemleriyle kapatılması güç olan, 5 metre ile 50 metre arası sıralı garajlar veya girişler için uygundur. Zincir bariyer sistemlerinde , 50 metre gibi uzun mesafelerde belirlenen aralıklarla yerden zincire atılan özel baglantı elemanları ile zincirin yukarı asağı hareketi kontrol altına alınabilir.

Otomatik kaldırma özelliği bulunan bariyerlerde araç geçtikten sonra bariyer otomatik olarak zinciri kaldırır.

Kumandalı park yeri bariyerleri diğer bariyer sistemlerine göre biraz daha ucuzdur. Bu yüzden geniş alanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Çalışma Şekli

Zincir bariyer sistemleri motorlu ver otomatik sistemlerdir. Uzaktan kuamdan ile kontrol edilmektedir. Araç otoparka yaklaştığında kumanda aracılığıyla indirilen zincir sayesinde geçiş sağlar ve geçtikten sonra fotosel güvenlik sensörü ile önünde cisim yoksa otomatik kapanması sağlanmış olur.

Genel Özellikleri

  • Ardox otomatik zincir sistemleri zincirin gerilmesi veya yere serilmesi ilkesine dayanarak çalışır.
  • 2-5 sn arasında kaldırılıp veya indirilip kullanılması mümkündür. Bu sayede yoğun geçişlerin olduğu yerlerde tercih sebebidir.
  • Otomatik bariyerlerimiz 2 yıl garantilidir.
  • 220/380 Volt Ac gerilim ile çalışır.
  • Baba paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Sonsuz vidalı redüktör ve motor aksamı ile çalışır.
  • 5 - 25 metre arası sıralı garajlar veya girişler için uygundur.
  • Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilirler.

Kullanım Alanları

Zincir bariyer sistemleri araç girişlerinin engellenmesi ve geçişlerin kontrollü olarak sağlanması gereken yerlerde tercih edilmektedir. Tüm kamu kurum ve kuruluşları, otopark girişleri, geniş otopark girişine sahip olan yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Otomatik Otopark Zincir Bariyer

Zincirli otopark bariyeri uzaktan kullanımı oldukça kolay olan sistemlerdir. Motorlu yapısı sayesinde kumanda aracılığıyla açılan geçiş işlemi olduktan sonra fotosel güvenlik mekanizması ile otomatik olarak kapanabilen sistemlerdir. Park yerlerinin güvenliğini sağlarken ayrıca yabancı araçların hanenize park etmesini engellemektedir.

Otomatik Zincir Bariyer Fiyatları

Fiyatlar kullanılacak olan zincirin uzunluğuna ve de yapılacak olan yerin fiziki müsaitliğine göre değişmektedir. Kumanda sayısı ve de aksesuar tercihleri de esktra fiyatlandırma da söz konusu olduğundan dolayı net fiyatı müşteri temsilcilerimize ulaşark verebilirsiniz. Otomatik bariyerler, size yeterli gelmediği takdirde diğer bariyer sistemleri ve geçiş kontrol sistemleri ürünlerini görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

zincir bariyer

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.