otopark bariyeri

Yerden Çıkan Bariyer Fiyatları

Bariyer noktasında kullanılan güvenlik seviyesi de bir bariyer sistemi seçerken dikkate alınması gereken önemli bir husustur. Trafik oranını ve türünü kontrol etmek, herhangi bir büyük tesis veya iş ofisi kompleksinin işletilmesi için çok önemlidir. İlgili yönetim miktarının azaltılması, herhangi bir otopark bariyer sisteminin düzgün çalışması için de önemli bir bileşendir. Yerden çıkan bariyerleri site girişlerine, kişisel evlerinizin önüne, otopark yeri olmayan fakat sokak arasında park etmek zorunda kalan yerlerde kullanabilirsiniz. Yerden çıkan bariyer fiyatları ortalama adet ve yerin durumuna göre değişmektedir.

yerden çıkan bariyer
baba bariyer, yerden çıkan bariyer, mantar bariyer

Mantar Bariyer Özellikleri

Yerden çıkan bariyer sistemleri, her kişinin ihtiyaç duyduğu esnekliği ve güvenliği sağlar. Mülkünüzün giriş noktasında optimum performans sağlar.

Erişim kontrolü'nden pro bariyer sistemi ile herhangi bir ticari mülke, ofis kompleksine veya özel tesise açık bir bariyer oluşturun. Çözümlerimiz kapsamlı ve giriş ve çıkış noktalarınızdaki trafiği izleyip kontrol edebilmeniz için bu fiziksel engelleri tasarlamak, yönetmek ve kurmak için müşterilerle birlikte çalışıyoruz.

Çalışanlarınızı yetkisiz araçlara ve yayalara karşı korurken otoparkınıza dikiz olarak erişmelerine izin verin. Mülkünüzdeyken her zaman güvenli ve güvende olmalarını sağlamak için gereken güvenliği sağlayarak ödeme yapan müşterilerinizi koruyun.

Gelişmiş kontrol çözümleri ile iş ortamınız için mümkün olan en iyi bariyeri seçin. Firmamız bu sektörde liderdir ve etkili çözümler, kurulumlar ve destek hizmetleri ile çeşitli işletme ve tesis operatörlerine hizmet vermekteyiz.

Her bir durumun kendine özgü ihtiyaçlarını doğruluk ve profesyonellik ile ele alıyoruz. Yerden çıkan bariyer fiyatları ve ilgili konularda deneyimli uzmanlarımızdan birine danışarak operasyonlarınızı nasıl destekleyebileceğimizi öğrenin.

yerden çıkan bariyer

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.