otopark bariyeri

Plaka Tanıma Sistemi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kameranızı koymak için yalnızca bir yerin olduğu bazı yerler vardır ve bu nedenle yılın farklı yerlerinde doğrudan güneşe bakabilir ve aşırı pozlanmış görüntülere neden olabilir. Bu siteniz gibi geliyorsa, Geniş Dinamik Aralıklı (WDR) bir kamera seçmek aşırı pozlamayı telafi edebilir. Axis, adli WDR ve Q1645-LE veya Q3517-LVE gibi yüksek çözünürlük sunan bir dizi Q serisi kamerayı piyasaya sürdü ve piyasada benzer kameralar da var. Plaka tanıma sistemi için özel olarak üretilmeyen güvenlik kameraları, doğru seçildiklerinde bu işlevi yerine getirmek kadar iyi olabilir.

24 saat gözetim arıyorsanız, fotoğraf makinenizin iyi bir düşük ışık görünürlüğü ve kızılötesi (IR) performansına sahip olması gerekir. Ayrıca , görüntü tanımanızı geliştirmek için Raytec Illuminators gibi harici aydınlatma kullanmayı da düşünebilirsiniz . Plaka tanıma için özel olarak tasarlanmış kameralar var. Bunlar diğer kameralardan biraz daha pahalı olma eğilimindedir, ancak yukarıda belirtilenler gibi kameralar çoğu senaryoda mükemmel bir şekilde çalışabilir.

Bir araç kameranızı geçtiğinde ne kadar hızlı gidiyor? Hızla seyahat eden bir aracı yakalamaya çalışıyorsanız, yüksek kare hızı özelliğine sahip bir kameraya ihtiyacınız olacaktır. Çok megapiksel çözünürlükle birlikte yüksek kare hızı, doğru sonuçların elde edilmesine yardımcı olacaktır. Örneğin, 30 fps yerine 60 fps kullanmak, yazılımınızın analiz etmesi için iki kat çerçeve sağlar.

otopark bariyeri ve bariyer sistemleri

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.