otopark bariyeri

Plaka Okuma Sistemi Fiyatları

Otomatik plaka okuyucuları, genellikle sokak direklerine, sokak lambalarına, otoyol üst geçitlerine, mobil römorklara monte edilen veya polis ekip arabalarına bağlanan yüksek hızlı, bilgisayar kontrollü kamera sistemleridir. Plaka okuma sitemleri, yer, tarih ve saatle birlikte görüntülenen tüm plaka numaralarını otomatik olarak yakalar. Aracın fotoğraflarını ve bazen de sürücüsünü ve yolcularını içeren veriler daha sonra merkezi bir sunucuya yüklenir. Plaka okuma sistemi fiyatları içerisinde kameralar, kamera direkleri, otomatik bariyerler dahil olarak verilir.

Tedarikçiler , toplanan bilgilerin polis tarafından geçmişte bir plakanın nerede olduğunu bulmak, bir aracın suç mahallinde olup olmadığını belirlemek, seyahat modellerini belirlemek ve hatta ilişkili olabilecek araçları bulmak için kullanılabileceğini söylüyorlar. Kolluk kuvvetleri bilgilerini diğer binlerce kuruluşla paylaşmayı seçebilir .

Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla yerinde keşif yaptıktan sonra fiyat teklifimizi yapıyoruz. Projenize en uygun plaka okuma sistemlerini size ulaştırmak için çalışıyoruz. Plaka okuma sistemi fiyatları hakkında heme iletişime geçin.

plaka tanıma sistemleri

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.