otopark bariyeri

Otopark Bariyeri

Otopark Bariyeri Nedir?

Otopark bariyeri geçişleri kontrol altında tutmak için kullanılan güvenlik sistemidir. Araç ve yaya geçişini konrol altında tutar. Yabancı araçların siteye veya özel giriş sağlanan yere girişine engel olur.

Uzaktan kumanda veya herhangi bir geçiş kontrol aracılıyla entegreli olarak çalışan sistemlerdir. Plaka tanıma sistemi, hgs ve ogs sistemleri, uzaktan kumanda, buton veya rfid etiket ile geçişleri sağlayabilirsiniz. Bariyer sistemleri ve otopark bariyer sistemleri Türkiye' de en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemidir. Kollu bariyerler teknopark girişlerinde, avm girişlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında tercih edilmektedir. Apartman girişlerinde, site otoparklarında araçların geçişini kontol altında tutmaktadır. Uzaktan kumandalı bariyer modeli rahat kullanımı ile öne çıkmaktadır.

Otopark Bariyeri Modelleri

Otopark bariyeri modelleri 2'e ayrılmaktadır.

1-Kollu Bariyer

Kollu bariyer modelimiz olan Ardox Bariyer PRO-EKO-ÇİT bariyer modelleri ile öne çıkmaktadır. Kollu bariyer modelimiz endüstriyel ve hızlı olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Günlük 10000 den fazla araç geçişi için rahatlıkla geçiş sağlayabilmektedir. Pro kollu bariyer modelinde 4 adet bariyer kumandası verilmektedir. Eko kollu bariyer modelinde 2 adet bariyer kumandası verilmektedir. Bariyer sistemleri güvenlik alanında etkili çözümler sunmaktadır. Kollu bariyerlerin kol uzunluğu isteğe bağlı olarak değişebilmektedir. 2 ila 6 metre arası değişmektedir. Güvenlik alanında üretmiş olduğumuz sistemler ile geçiş kontroller alanında etkili çözümler sunmaktayız. Endüstriyel bariyer sistemleri 20 yıl boyunca sıkıntısız şekilde çalışmaktadır. 2 yıl ürün garantisinin yanında 10 yıl parça tedariği garantisi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

2-Plaka Tanıma Bariyeri

Plaka tanıma sistemi giriş ve çıkışlarda araçların plakalarını okuyarak geçişleri kontrol altında tutmak için kullanılan sistemlerdir. Okuyucu panel yardımıyla araçların plakalarını okuyarak anlık olarak sistemde kayıtlı olup olmadığını kontrol eder. Sorgu sonucunda geçişe izin verir. Bu süreçlerin hepsi sadece 1-2 sn içerisinde gerçekleşmektedir. Bariyer sistemleri ve kollu bariyer sistemleri ile yoğun olarak araç girişlerinin sağlandığı yerlerde de fazlasıyla tercih edilmektedir.

Otopark Bariyeri Genel Bakış

Çok çeşitli otomatik bariyerlerimiz, gerekli açıklığa bakılmaksızın herhangi bir giriş veya çıkış noktasının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Standart otopark otomatik bariyerlerinden daha geniş alanlar için çözümlere kadar, uygun otomatik bariyere sahibiz. Genellikle özel ve halka açık otoparklarda, fabrika kontrol noktalarında ve yerel yönetim ofisleri gibi izlenen alanlara girişlerde bulunur, haftanın her günü standart olarak çalışır.

Anahtarsız çalıştırmadan LED ikaz aydınlatmasına kadar çeşitli aksesuarlar ve seçenekler ile mükemmel bir çözüme sahibiz.

Ardox Bariyer, ticarette uzman olarak kabul edilmektedir ve güvenlik önlemleri ve otomatik engeller gibi koruyucu çözümler söz konusu olduğunda birçok insan yerli üretim bariyerlere yönelmektedir. Otomatik engeller arıyorsanız, ihtiyacınız olan ekstra bilgileri size memnuniyetle verecek ve gereksinimlerinizi sizinle tartışacak olan Ardox Bariyer ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Otopark Bariyeri Özellikleri

Otomatik Bariyer, uzun vadeli güvenilirlik, verimli çalışma ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanmıştır. Otomatik bariyerler, herhangi bir gereksinime uyacak şekilde programlanabilen bir Programlanabilir Mantık Denetleyicisi tarafından kontrol edilir.

Ardox bariyerlerinin tüm versiyonları CE onaylıdır ve% 100 sürekli çalışma çevrimi derecesine sahiptir. Uygulamanız ister konut ister ticari olsun, Otomatik trafik bariyerleri ihtiyaçlarınıza en uygun esnekliğe sahiptir. Daha geniş bir otopark bariyeri gerekiyorsa, 6 metreye kadar bir direk uzunluğunu kaldırabilen ve azaltabilen ağır hizmet bariyeri versiyonu sunabiliriz. Tasarım, en son teknolojiyi alarak denenmiş ve test edilmiş yöntemlerle birleştirilen yılların deneyiminin sonucudur. Sonuç, uzun hizmet ömrü ve gönül rahatlığı sağlayan üstün bir üründür.

Otomatik bariyerler standart olarak elektrostatik toz boyalı gridir (talep üzerine kurumsal renkler mevcuttur). Otomatik bariyer sistemleri, yakınlık kartları, uzaktan kumanda, araç tanımlama etiketleri, tuş takımları, jeton veya bozuk para makineleri gibi sınırsız erişim kontrol seçenekleriyle arayüzlenebilir veya mevcut güvenlik sistemlerinize entegre edilebilir.

bariyer sistemi

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.