otopark bariyeri

Otopark Bariyeri Fiyatları

Otoparklar doğal olarak mevcut alan sayısıyla sınırlıdır ve trafik akışı üzerinde kontrol olmadığında güvenlik sorunları ortaya çıkabilir. Etkili bir otopark bariyer sistemi, herhangi bir yetkisiz aracı ortadan kaldırırken istediğiniz trafik türünü kolaylaştırabilir. Otopark bariyeri fiyatları işte bu noktada çeşitlilik gösteriyor.

Bu sistem, kolaylık ve verimlilik için entegre bir merkezi nokta ile kontrol edilebilir. Ayrıca entegre sistemlerimizle uyum sağlamak mümkündür.

Bir araba parkına giren ve çıkan trafik akışını yönetmek, herhangi bir ticari mülk için temel oluşturur. Giriş ve çıkış noktaları özellikle yoğun dönemlerde trafik sıkışıklığına maruz kalmaktadır. Otopark bariyerleri, müşteri hareketlerine veya otomasyona dayalı, hareket sensörü kullanılarak kavşaktan geçen trafiğe izin veren bir çözüm sunar.

Talep üzerine ilave özellikler eklenebilir. Bunlardan bazıları, müşterilerin ve ziyaretçilerin normal park masraflarını ödediğinden emin olarak çalışanların ücretsiz olarak park etmelerine izin verebilir.

Koruma ve Kontrol

Birçok otopark, genellikle uygun bir bariyer eksikliğinin, park yerlerinin kullanılabilir ve halka açık olduğu anlamına gelen bireysel sürücülere karşı savunmasız hale gelir. İstenmeyen trafik çeşitli durumlarda sorunlara neden olabilir ve bu yalnızca yoğun trafik saatlerinde daha da kötüleşir. Trafik hızını kontrol etmek, bariyer sisteminin performansını izlemek kadar önemli olabilir.

Belirli bir girişin özelliklerine kol bariyerleri takılabilir. Yetkili oluncaya kadar araçların otoparka girmesini önlemek için farklı kol tipleri mevcuttur.

Ürünlerimiz standart girişleri karşılamak üzere tasarlanmıştır ve belirli bir çevre için uygun belirli bir boyut ve şekle ihtiyaç duyan müşterilerle çalışabiliriz. Her potansiyel müşteriyi, otopark bariyer sisteminize uygun boyutları belirlemek için uzmanlarımızdan birine danışmaya teşvik ediyoruz. Otopark bariyeri fiyatları hakkında geniş bilgi almak için müşteri temsilcimize kısa bir telefon ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Pro Bariyer, Eko Bariyer, Çit Bariyer gibi çeşitli sektörlere yönelik olan bariyerlerimiz ile siz de tanışın.

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.