otopark bariyeri

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer Nedir ?

Mantar bariyerler yüksek derecede güvenlik önlemi gerektiren yerlerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak için kullanılan sistemlerdir. Yabancı araç geçişlerini engel olmak için kullanılan bariyer sistemlerinden mantar bariyerler güvenlik gerektiren yerlerde tercih edilmektedir. Yerin altından yukarıya doğru çıkan sistemlerdir.

Otomatik Hidrolik Mantar Bariyer

Yüksek performans ile en iyi kaliteyi elde etmek için uzman ekibin rehberliğinde Ardox Bariyer tarafından gerçekleştirilen yenilik ve yeni nesil teknolojinin sonucudur.

İndirilebilir direkler

Trafiğin geçmesine izin vermek için tamamen yol yüzeyinin altına indirilebilir veya trafiği engellemek için yükseltilebilir. Mantar bariyerler, saldırıdan hassas bölgeleri korumak için, ya da zaman ilgili trafik kuralları uygulamak için, ya da son derece hassas bölgelere erişimi kısıtlamak için kullanılır.

Otomatik Mantar Bariyer

Yoğun kullanımı ile düzgün işlemler için daha uygun hale getirmektedir pompa pistonu tahrik mekanizması ile inşa edilmiş ve kompakt hidrolik ünitesi ile donatılmıştır. Güçlendirilmiş kafesli sağlam ağır hizmet tipi çelik yapı, en yüksek darbeye dayanmak için daha fazla güç sağlar.

Mantar bariyerleri çok çeşitli güvenlik, trafik yönetimi ve Endüstriyel uygulamalar için kullanılabilir. Otopark bariyerleride aynı şekilde tüm geçiş kontrollerin sağlandığı yerlerde kullanılabilir.

Performans: Otomatik mantar bariyerleri yüksek verimlilik ve tam performans ile karakterizedir. Hareketlerinde kusursuzluk mevcuttur. Olağanüstü güce sahiptir.

Akıllı: Yapılandırma farklı uygulamalar ve entegrasyon için daha esnek hale getirir. Yönlü Kontrol Ünitesi. Herhangi bir çarpma esnasında otomatik kapanma özelliği mevcuttur.

Güvenli: Acil durumlarda ve belirli bir komutla, babaları derhal kaldırmaya izin veren dahili hidrolik akümülatör ve dahili basınç anahtarı, hareket sırasında herhangi bir nesnenin baba algılamasını azaltarak daha fazla güvenlik sağlar.

Uyumluluk: Tüm engelleme baba serisi, bariyer seti, otomatik kapılar ve diğer erişim kontrol cihazları kombinasyonu ile entegre olmaya uygundur.

Güvenilir: Kurum içi tasarım ve üretimde yüksek performans ile kaliteli ürün elde etmek daha güvenilir hale getirir. Kendi üretimi, müşteri memnuniyetini sağlamak için ürünü daha güvenilir hale getiren ürün kalitesini artırır.

Teknik Özellikler
Hassas alanların güvenliği için hidrolik geri çekilebilir darbeye dayanıklı mantar bariyer
Hidrolik tahrikli piston, dikey harekete izin verir
Entegre hidrolik cihazlı kompakt model
Tahliye durumunda otomatik düşme için elektro valf (ELV)
İnversiyon Güvenliği Basınç Şalteri
Kişisel anahtar ile kolay bırakma sistemi
Toplu taşıma yönetimi için trafik ışığı (isteğe bağlı)
Hidrolik basınç sayesinde hızlı ve dayanıklı
Optimize edilmiş güçlendirilmiş çerçeve yapısı

Mantar bariyer konusunda daha detaylı içerik için Blog sitemizi ziyaret edebilrsiniz.

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.