otopark bariyeri

Kurumsal

ARDOX Bariyer ile Tam Güvenlik

Hakkımızda

Ankara olmak üzere, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna hizmetlerini iş hacimi doğrultusunda doğru, dürüst ve taahhüt ettiği zaman diliminde kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sizlerde deneyimlerimizden faydalanmak ve kurumsal bir teknolojik alt yapı kuruyoruz. Otopark bariyeri , bariyer sistemleri , bariyer kolu , otomatik bariyer , mantar bariyer ve bariyer kumandası çözümlerimiz ile yerli üretim olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak içintıklayın.

Vizyon

Ardox, 2018 yılında kurucularının 15 yıllık sektör deneyimlerini harmanlayarak başta geçiş kontrol sistemleri olmak üzere otopark bariyeri , bariyer sistemleri , kollu bariyer , zayıf akım sistemleri gibi komplike alt yapıların kablolaması ile başlayan, montaj sürecinden yazılım adaptasyonuna kadar uçtan uca bilgi akışını sağlayan, güvenlik teknolojilerinde etkin çözümler sunan, sadece profesyonel olduğu konularda hizmet anlayışına sahip devlet destekli kurulmuş, genç, dinamik, vizyon sahibi bir kuruluştur.

Misyon

Bir yandan fiber optik sonlandırma hizmetlerine ağırlık verirken diğer yandan geçiş kontrol sistemlerine kaldığımız yerden devam etmeye, kaliteli hizmet anlayışını Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yaymaya kendimize söz verdik. Ardox Teknoloji adını yüksek yerlerde tutmak için bariyer, kayar kapı, mantar bariyer, road blocker, bahçe kapısı, kartlı geçiş, apartman bahçe kapısı gibi bariyer ve geçiş kontrol sistemleri üzerine tekrar kaldığımız yerden devam etmeye başladık. Önce güleryüz sonra iş anlayışıyla devam ettiğimiz bu yolda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.