otopark bariyeri

Kavaklıdere Otopark Bariyeri


Uzaktan kumanda veya herhangi bir geçiş kontrol aracılıyla entegreli olarak çalışan sistemlerdir. Plaka tanıma sistemi, hgs ve ogs sistemleri, uzaktan kumanda, buton veya rfid etiket ile geçişleri sağlayabilirsiniz. Bariyer sistemleri ve otopark bariyer sistemleri Türkiye' de en çok tercih edilen geçiş kontrol sistemidir. Kollu bariyerler teknopark girişlerinde, avm girişlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında tercih edilmektedir. Apartman girişlerinde, site otoparklarında araçların geçişini kontol altında tutmaktadır. Uzaktan kumandalı bariyer modeli rahat kullanımı ile öne çıkmaktadır.

Kavaklıdere Otopark Bariyeri Fiyatları

Fiyatlar kullanılacak olan mekana ve de kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir.

Kavaklıdere Otopark Bariyeri Modelleri

Kollu bariyer modelimiz olan Ardox Bariyer PRO-EKO-ÇİT bariyer modelleri ile öne çıkmaktadır. Kollu bariyer modelimiz endüstriyel ve hızlı olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Günlük 10000 den fazla araç geçişi için rahatlıkla geçiş sağlayabilmektedir. 2 yıl garantili olup 10 yıl parça tedariği garantisi mevcuttur.

Otomatik kollu otopark bariyeri diye de adlandırılan sistemler kolay kurulum ve kolay kullanım ile dikkat çekmektedir.


Otopark bariyeri, kollu bariyer, otomatik bariyer, bariyer sistemleri ve plaka tanıma sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.