otopark bariyeri

Boş Park Yeri Tespiti

Her sektörde otoparklara duyulan ihtiyaç artmaktadır. Böylece, tüm araçların verimli bir şekilde takılmasını sağlamak için, garajları daha büyük ve daha iyi hale getirdik. Alan büyük olsa da ve birçok araba tek bir yerde park etse de, arabamızı nerede tuttuğumuzu unutuyoruz. Ayrıca, bazen büyük garajda boş bir alan bulmak sinirlerimize dokunuyor. Bu nedenle, arabanızın nereye park edildiğini veya park edilebileceğini anlamak ve yol yapmak için yönlere, rotaya vb. Boş park yeri tespiti, park yönlendirme sistemi, özel olarak garajda yolunuzu bulmanız için tasarlanmıştır.

Park yönlendirme sistemi, farklı park alanlarındaki yolunuzu tanımak ve sizin için bir tane bulmak için kullanılır. Tüm park alanlarında size yol gösterir ve sizin için boş alanları belirler. Park alanlarını analiz eder ve doğru yönde ilerlemenizi sağlar. Ayrıca hangi yöne gitmeniz gerektiğini, giriş ve çıkış terminallerini vb. Kontrol etmenize yardımcı olan kırmızı ve yeşil algılama sinyalleri vardır.

Gelişmiş Avm boş park yeri tespiti otopark sistemi, plakanızı boş alanlara bağlar ve aracınızı park etmenize yardımcı olur. Size bilgi verir ve bunu kameralarla birleştirirken, park yerinize tamamen işlevsel bir yol alırsınız.

Boş Park Yeri Tespiti ve Park yönlendirme sistemi

Video gözetimi, güvenlik ve daha verimli ve güvenilir hale getirecek diğer uygulamalar gibi farklı teknolojilerle donatılabilir. Sürücüye boş alanı bulabileceği ve arabasını oraya park edebileceği gerçek zamanlı veri ve senaryo verir. Sensörler ve göstergeler ona farklı sinyaller vererek rehberlik ederek sürücünün doğru yolda olmasını sağlar.

Bir rehberlik sisteminin kullanışlı olmasının birçok faydası vardır. Sadece sürücüye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yöneticinin mesajlarını doğrudan, herhangi bir dış çaba harcamadan ileterek boşlukları tanımasına ve doldurmasına yardımcı olur. LED ekranlar sürücüye gerekli bilgileri ve verileri verir.

Avm otopark sistemi veya yönlendirme bariyer sistemini kullandığınızda öne çıkan avantajlardan bazıları şunlardır:

Maliyetleri düşürür:

Park yönlendirme sistemi, işçilik ve işaretlerin toplam maliyet kullanımını azaltır. Bize sürücüye göre değişen dijital bir ekran verir. Sürücüyü boş alanlara yönlendiren insan sayısını azaltarak bize yardımcı olur. Böylece boş alanları tanımamıza ve garajı hatasız bir şekilde kullanmamıza yardımcı olur.

Verimlilik ve Güvenilirlik:

Park yönlendirme sistemleri, mekanları yöneterek sürücüyü tanır ve yardımcı olur. Her bölümün sayılması, boş alanın tanımlanması ve bunlar boyunca yönlendirilmesi için tekrar tekrar kontrol edilmesi sağlanır. Sistem sadece boş alanları fark etmemize yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu alanların en iyi şekilde nasıl kullanılabileceğini analiz ediyor. Daha ne isterdi! Bu sistemler sürücüye güvenilir bir arkadaş olurken sadece daha hızlı değil, herhangi bir şekilde daha iyi.

Kullanıcı dostu:

LED ekran gerçek zamanlı veriler, kullanıcının arabayı normalden daha kolay ve hızlı bir şekilde park etmesine yardımcı olur. Bu sürücünün konforunu artırır ve mevcut ideal bir park sistemi elde etmemize yardımcı olur. Park yönlendirme sistemi, bilgileri her kullanıcının bilgileri kolayca okuyabilmesi ve sistemden geçebilmesi için düzenler.

Park Alanının Optimal Kullanımı:

Park yönlendirme sistemi, sürücünün ve yöneticinin boşlukları sistematik olarak doldurmasına yardımcı olur. Böylece, boş alanı doldurabilir ve alanı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu alanlar yönetilebilir ve yönlendirme sistemi kullanılabilirliği tekrar tekrar kontrol eder. Böylece, bunu kullanarak alanımızı ayarlayabilir ve daha iyi kullanabiliriz.

Gerçek Zamanlı Bilgi Verir:

Park yönlendirme sistemi sürücüye rehberlik eder ve boş ve kullanılmış alanların farkına varmak için gerçek zamanlı bilgi verir. Bilgi Panelleri (PIP) olarak da adlandırılan LED ekranlarda sürücü yönünü gösterir. Ayrıca, park yönlendirme sistemi garajda güvenilir bir yol bulmak için sensörler ve algılama sinyalleri kullanır.

Çevre dostu:

Park yönlendirme sistemi ile park garajları daha hızlı, daha iyi ve verimlidir. Böylece sistemi yönetirken trafiği ve tıkanıklığı kontrol eder. Böylece CO2 emisyonları önemli ölçüde azalır ve bu nedenle sistem çevre dostudur.

Zaman tasarrufu :

Öncelikle boş bir yer bulmak çok zaman alır ve daha sonra bir yol bulmak başka bir seviyeye çıkar. Ve geri döndükten sonra park alanının numarasını not etmeyi unutursanız, o zaman yön olmadan bir labirentte yürümek gibidir. Bu sorun çoğumuz tarafından karşılanıyor. Bu nedenle, park yönlendirme sistemini kullanarak alanımızı, yolumuzu bulabilir ve bu şekilde kolayca geri dönebiliriz. Tanımlama, bulma vb. için çok zaman ve çaba tasarrufu sağlar.
Böylece, tüm şehirde ideal bir park sistemi oluşturmak için park yönlendirme sistemini kullanabiliriz.

boş park yeri tespiti

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.