otopark bariyeri

Biletli Otopark Bariyeri Sistemi

İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak için temel sektörlerin park alanlarının açık kalması gerekmektedir. Temel sektörleri açık tutarken geleneksel park sistemi önleme tedbirlerimize aykırı olabilir. Biletli otopark bariyeri sistemi, otoparkların insanlar dahil olmadan hala çalışmasını sağlamak için, ödeme ve görüntüleme makineleri orada en iyi seçimdir.

Ödeme ve biletleme çözümleri, sosyal mesafe şartını korurken verimli bir şekilde çalışır. Bu makineler, garajımızın ihtiyaç duyması ve güvenli bir çalışma ortamı sağlaması için açık olmasını sağlar.

Ödeme ve bilet makineleri otomatiktir ve otoparkımız için doğru ve hızlı çözüm taşımak üzere plaka tanıma sistemini kullanır. Sosyal mesafeyi korurken, yönetici makineye uzaktan erişebilir ve giren ve çıkan tüm araçları doğrulayabilir. Tüm araçların güvenli, emniyetli olmasını ve araçların plaka numarasından tanınmasını sağlar. Ayrıca, kapıdan herhangi bir araca izin verilip verilmediğini de kontrol edebilir.

Ödeme ve görüntüleme sistemlerinin ölçeklenebilirliği, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir platformdan erişmemizi sağlar. Bu nedenle, yönetici evden çalışabilir veya otoparkın faaliyetlerine yerel olarak erişebilir. Bu şekilde parklarını ve araçların giriş ve çıkışlarını izleyip bakabilirler.

Plaka Tanıma Sistemi Entegresi

Plaka tanıma kamerası ile birleştirildiğinde ödeme ve görüntüleme makinesi, park etme için bize doğru, hızlı ve güvenilir bir çözüm sunar. İndirim, teklifler ve diğer satış seçeneklerini takip ederken her araç için para ve biletleri aktif olarak yönetir. Böylece, ihtiyaçları yönetirken müşteriler ve kullanıcı için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ödeme ve görüntüleme sistemleri, makine yakınındayken veya bilet bittiğinde veya stokta değişiklik olduğunda yöneticiyi uyarır. Bu bildirim, makineleri her gün kontrol etmek ve sayımı korumak yerine arkanıza yaslanıp rahatlayabildikleri için bir avantaj olarak hareket edecektir. Biletli otopark bariyeri sistemi ile yöneticiler, dışarıdan herhangi bir çaba sarf etmeden müşterilere ve park yerine bakabilirler.

Ödeme ve görüntüleme çözümleri güvenilirdir ve sınıfının en iyisi güvenliği sunar. Sistemde herhangi bir yetkisiz erişim veya şüpheli bir etkinlik tespit ettiğinde çalan sesli bir alarm vardır. Ayrıca, yangın algıladığında otomatik olarak etkinleştirilen yerleşik bir yangın söndürücü vardır.

Herhangi bir kullanıcıyı doğrulamak için iki faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi kullanan bir elektronik sistemle donatılmıştır. Makineyi açmak için kullanıcının bir şifre ve kod kombinasyonu gerekecektir. Bu kimlik doğrulama bize ek güvenlik sağlar ve sistemin güvenilirliğini sağlar.

Müşteriler için ödeme ve görüntüleme sistemi tarafından sunulan çoklu mod veya ödemeler vardır. Ayrıca temassız bir ödeme seçeneği vardır, böylece müşteri ödeme yaparken herhangi bir güçlükle karşılaşmak zorunda kalmaz. Mevcut en iyi ödeme seçeneklerinden bazıları:

Temassız Ödeme Yöntemi ile Otopark Bariyeri

Bu Dokun ve Öde, sürücüye sadece bir dokunuşla park ücretlerini ödemesini sağlar. Müşterilere tesise giriş ve çıkış için bir banka kartı sunan temassız bir ödemedir. Park ücretleri karttan düşülecek ve kullanıcının hesabında görünecektir. Böylece hızlı, kolay ve güvenilir bir ödeme kaynağıdır.

Online Ödemeler:

Park yerinizi çevrimiçi olarak sunduğunuzda, müşteri park alanını seçebilir ve çevrimiçi ödeme yapabilir. Böylece, müşteriye istedikleri zaman ve istedikleri yerde park yeri rezervasyonu yapmasını teklif edersiniz. Çevrimiçi ödeme ağ geçitleri, kullanıcıya farklı alternatiflerle ödeme yapmasını teklif edecek ve çevrimiçi ödeme sistemini düzenleyecektir.

Otomatik ödeme:

Otomatik ödeme seçeneği, müşteriye daha sonra plakaları üzerinden ödeme yapma seçeneği sunar. Bu sistem plaka tanımayı kullanacak ve ödemeleri buna göre takip edecektir. Araç rezervasyonu yapıldığında müşteriyi bilgilendirir ve daha sonra parayı doğrudan kullanıcının hesabına yatırarak size ödeme yapabilir.

Fatura Temeli:

Ödeme ve görüntüleme sistemi, kullanıcının park alanını kullanmak için araçlarını önceden kaydettirmesine de olanak tanır. Kayıtlı kullanıcılar daha sonra ayrıntıları içeren bir park ücreti faturası alacaktır. Kayıtlı kullanıcılar, park alanını kullandıkları zamana göre faturalandırılacaktır. Bu, plaka tanıma sistemi kullanılarak hesaplanacaktır. Müşteriler tarafından kullanılan farklı alternatifler vardır, ancak ödeme ve görüntüleme makinesi hepsini fetheder. Daha hızlı, daha iyi ve verimli performans sağlarken güvenlik, ödeme modları, Nakitsiz Ödeme İstasyonu, düşük bakım sunar. Otoparkınıza daha fazla değer ve değer katacak ödeme ve görüntüleme sistemlerini kullanmanın birçok faydası vardır. Mümkün olan en iyi hizmetle müşterilerinizi güvende tutabilirsiniz.

biletli otopark bariyeri sistemi

Plaka Tanıma

Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında kamera ile plaka okuma sistemi

Geçiş Kontrol

Sistemleri

Elektrikli Zincir Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Kişisel Otopark Bariyeri, Motorlu Kayar Kapı, Kumandalı Otopark Girişi Sistemleri

Otopark Bariyeri

ARDOX EKO, PRO, ÇİT Bariyer modelleri ile Yerli, Hızlı ve Endüstriyel kollu bariyerimizi keşfedin.