otopark bariyeri

Ardox Plaka Tanıma Özellikleri

Plaka tanıma sistemi içeriğinde bulunan ürünler ve detaylı açıklamalarına aşağıdaki bloktan ulaşabilirsiniz. Plaka tanıma yazılımı, plaka tanıma kamerası, plaka tanıma direği, plaka tanıma bariyeri, giriş çıkış cihazı ve plaka tanıma bilgisayarı ile birlikte yazılımı bir gün içinde kullanmaya başlayabilir. Araç giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutabilirsiniz.

  • Plaka Tanıma Yazılımı
  • Plaka Tanıma Bariyeri
  • Plaka Tanıma Kamerası
  • Diğer
  • Ürün Görselleri
  • Ürün Videosu
Plaka Tanıma Yazılımı

PLAKA TANIMA SİSTEMİ MERKEZİ YÖNETİM YAZILIMI

Plaka Tanıma Sistemi Site Çözümü site, iş merkezi ve kurum otoparklarının kontrolü için geliştirilmiştir. Araçlar, kendilerine verilen yetkiler çerçevesinde bariyerlerden otomatik olarak geçerek otoparklara giriş çıkış yapabilirler. Aracın geçişi esnasında fotoğrafı ve bilgileri kayıt altına alınır. Sisteme kayıtlı abone araçları, yetkileri bulunan otoparklara giriş çıkış yaparken bariyerler otomatik olarak açılır. Aboneye ait olan bilgiler ekranda görüntülenir.Araç geçişlerine ait bilgiler istenirse rapor olarak alınabilir.SPY plaka tanıma sistemi yüksek çözünürlüklü kameraları ile araç plakasını daha geniş açı ile okur. Araç yolun neresinden geçerse geçsin plakası okunur. Motorize lensli Milesight kameralar ile kurulumu kolay ve hızlıdır.

Yazılım Özellikleri

-Plaka tanıma sistemi 30 dereceye kadar açıyla yaklaşan araçların plakalarını rahatlıkla okur. Bu özellik plaka tanıma başarısını arttırdığı gibi kurulumu da kolay hale getirir.

-Plaka Tanıma Sistemi Web Tabanlı çalışabilir. Bu sayede heryerden yönetilebilir.Bütün web tarayıcılarını destekler. Web ara yüzünün responsive yapıda olması sayesinde Tablet , cep telefonu gibi cihazlarlada yönetilebilir. Projenizdeki kapı adetine göre kamera alıp lisanslama yaptırabilirsiniz. ( ÖRN: Giriş için 1 kamera , Giriş çıkış için 2 kamera gibi.)

-Bariyerleri yetkilendirecekseniz, tanımlı araçlar geldiğinde otomatik olarak bariyer , kapı açılsın istiyor iseniz , ilave olarak sisteminize I/O Kart almanız gerekecektir.

-Tüm Sistem Server – Client Mimarisinde çalışır.

-Tüm siteyi tek bir yerden yönetebilir , otopark doluluk raporları alabilirsiniz.

-İstediğiniz araçlara saat bazlı engellemeler koyabilirsiniz.

-Kısıtlama atanmış araçların geçişi sırasında alarm üretilebilir. Bariyer açılmaz. Aracın geçişine izin verilmez.

-Bir abone, aracıyla yetkisi olmayan bir otoparka giriş yapmak isterse alarm üretilebilir.Bariyer açılmaz.Aracın geçişine izin verilmez.

-Daha önce ziyaretçi olarak giriş yapmış bir araç geldiğinde alarm üretilebilir. Aracın daha önce ziyarete geldiği dairenin bilgileri de ekranda görülür.Bariyer açılmaz. Operatör aracı misafir olarak içeri alabilir.

Plaka tanıma sisteminde istenen iki tarih arasında aşağıdaki raporlar alınabilir.

Abone Geçiş Raporu

Plaka Bazlı Geçiş Raporu

Site Bazlı Geçiş Raporu

Blok Bazlı Geçiş Raporu

Daire Bazlı Geçiş Raporu

Otopark Bazlı Geçiş Raporu

Nokta Bazlı Geçiş Raporu

Geçiş Tipi Raporu (Giriş, Çıkış, Giriş-Çıkış)

Misafir Geçiş Raporu

Tanımsız Araç Raporu

İçerideki Araçlar Raporu(Abone, misafir, yabancı)

Kara Liste Alarm Raporu

Aktif/Pasif Aboneler Raporu görüntülenebilmektedir. Excel veya PDF olarak dışarı aktarılabilir.

Plaka Tanıma Bariyeri

ARDOX PLAKA TANIMA BARİYERİ

Kasa Ebatları

255 x 325 x1020 mm (WxLxH)

Malzeme

Bariyer kasası: 1,5 mm toz boyalı çelik (standart)

Kol

1-6 Metre

Açılıp Kapanma Süresi

2.1-3.7 Saniye Arası - Kol uzunluğuna bağlı olarak

Motor

0,55 KW - 0.75 KW

Hız Kontrol

PLC Kontrol ünitesi ile çalışma ; hız kontrol parametre ayarlama

Sertifikalar

ISO 9001:2008 - CE - TSE - HYB

Kumanda Sayısı

2 Kumanda

Güç Girişi

220 V AC Tek Fazlı

Çalışma Frekansı

%100 görev döngüsü ile desteklenen 6000+ ardışık hareket

Hareket Kontrolü

Smooth control down to zero speed with Omron MX2 Inverter

Manuel Mod

Manuel boşa alınabilme özelliği

Pozisyon Kontrol

Fiziksel konum ayarlamalı endüktif sensör aşağı ve yukarı pozisyonlar için, pozisyon ayarı

Otomatik Kapanma

Otomatik kapanma özelliği ve süre ile ayarlanabilme özelliği

Kırılan Kol

Araç tarafından çarpma olması halinde, kol kendi montaj noktasından otomatik olarak serbest kalır.

Garanti Süresi

2 Yıl Ücretsiz + 10 Yıl Parça Tedarik Garantisi

Opsiyonel Aksesuarlar

Buton Kontrol Ünitesi, Loop Dedektör, Flaşör, Uzaktan Kumanda, Trafik Lambası

Ortam Nemi ve Sıcaklığı

100% veya daha az(Yoğunlaşma olmadan) -25 C / +70 C

Çalışma Sayısı

Günde 10.000+ araç geçişi için uygun çalışma performansı

Plaka Tanıma Kamerası

Plaka Tanıma (LPR / ANPR)

LPR Motorlu Pro Bullet Ağ Kamerasına yerleştirilmiş olan LPR, kameranın hem en yüksek parlama seviyelerinde hem de gecenin en karanlık saatlerinde gerçek zamanlı plakayı yakalamasını sağlar.


0.002 Lux Ultra Low Light

Starlight kameralar çok düşük ışıklı ortamlarda, gece görüşe geçmeden, renkli görüntü verebilmektedir. Minimum ışık değeri 0.002 Lux ( Color ) 'dır. Klasik kameralar ile kıyasladığınızda, daha detaylı canlı bir görüntü elde edersiniz.


140 dB SUPER WDR

Milesight Kameralar Sensör tabanlı Gerçek WDR Teknolojisine sahiptir. Sahne ve ışık değişimlerinin yüksek olduğu ortamlarda,kontrast kalitesini, geri plandaki ışığı dengelemektedir. 140 dB Değerine kadar güçlü bir WDR teknolojisine sahiptir.


Smart IR II Teknolojisi

Bu teknoloji, 60m'ye kadar (100m) bir görüntüleme aralığına sahip videolar sunmak üzere yükseltildi. Üstteki iki LED, yüksek ışın olarak çalışırken, diğer ikisi de alçak ışın olarak alttaki nesneler uzaklığından bağımsız olarak daha iyi görüntü netliği ve kalitesini elde etmek için çalışır. Ayrıca, Düşük Işın ve Yüksek Işın'ın parlaklığı, yakınlaştırma oranına bağlı olarak manuel veya otomatik olarak ayarlanabilir.

Motorize Zoom Lens

Motorize zoom ve odaklama lensi ile donatılmış olan Milesight Pro Bullet Kamera, otoparklar, otoyollar ve limanlar gibi alanlarda uzun mesafe gözetimi için mükemmel bir lens denetleyicisi kullanarak odak uzaklığı, iris ve odaklamanın uzaktan kumandasına olanak tanır.

P-iris Kontrol

P-iris kontrol teknolojisini benimseyen Pro Bullet Kamera, daha iyi kontrast, netlik, çözünürlük ve alan derinliği ile görüntüler sunan tüm aydınlatma koşullarında iris açılımını optimize edebiliyor.

IP 67 Weather-proof

IP67 dereceli muhafaza hassas elektronik bileşenlerini toz ve sudan korur ve bu da her türlü hava koşulunda kararlı bir şekilde çalışmasını sağlar.

3. Nesil Dot Matrix IR LED

Üstün gece görüşünü sağlamak için Milesight Motorized Bullet Camera, 3. nesil nokta vuruşlu IR LED'leri kullanır ve esasen mükemmel görüntü kalitesini, uzun ömür ve enerji verimliliği garanti eder.

PTFE Membran

PTFE membranı Pro Bullet Kamera muhafazası, cihazın içine ve dışına hava akışı sağlarken nemi ve tozu dışarıda tutacak şekilde

tasarlanmıştır ve bu da muhafazalarda basınç dengelemesini etkili bir şekilde sağlar, sislenmeyi ve yoğunlaşma oluşumunu engeller. Objektifler, üstün görüntü netliğini garanti eder.

Eşsis Tasarım

Kullanılabilirlik ve genişletilebilirlikten maksimum keyif almanızı sağlayan Bullet kamera gövdesinde SD kart yuvası ve sıfırlama düğmesi bulunmaktadır. Arkadaki, 3 eksenli ayarlanabilir dirsek, düzenli ve esnek kurulumu mükemmel şekilde karşılamaktadır.

Entegre Kablo Yönetimi

Taban bölümünde güç arabirimi, PoE bağlantı noktası ve diğer arabirimler bulunur. Entegre kablo yönetimi sayesinde montaj kolaylığı sağlar.

Diğer

Plaka Tanıma Sistemi Kontrol Ünitesi için

*I/O-32 3X GİRİŞ 2X ÇIKIŞ EKO I/O CİHAZI

Teleskopik Kamera Direği

*Boyalı Kamera Montaj Direği

*4 Metre

*Teleskopik

*13x13 cm Kamera Montaj Aparatı Dahil

Bilgisayar

*İ7 İşlemci

*DDR 4 - 8 Gb RAM

*Win 10 özelliklerine minumum sahip olması gerekir.

(Mevcutta var ise benchmark gönderilmesi gerekmektedir.)

Ürün Görselleri
Ürün Videosu